Про клініку

Про клініку

У цьому відеоролику ми розповімо про наші принципи відновлення повноцінного здоров'я

У цьому відеоролику ми розповімо про наші принципи відновлення повноцінного здоров'я

Парадокс сучасного стану здоров'я опорно-рухового апарату як займаються спортом, так і ведуть малорухомий спосіб життя, полягає в тому, що і ті й інші рано чи пізно приходять до лікаря з відчуттям болю в спині або суглобах. До недавнього часу таким лікарем, здебільшого, був тільки хірург.
Однак наука не стоїть на місці і сучасні медичні установи, яким є клініка Flexis, успішно знаходять способи відстрочити, а в ідеалі і зовсім виключити хірургічне втручання.

Про клініку

спеціалізація

Основна спеціалізація клініки Flexis це лікування і реабілітація пацієнтів з ревматологічними, неврологічними і травматологічними ушкодженнями опорно-рухового апарату. Ми створили велику і ультрасучасну апаратну базу, яка дозволяє проводити комп'ютерне витягування, імпульсно- хвильову терапію, застосовувати для лікування лазерні технології лікування, миостимуляцию, магніторезонансну терапію, внутрішньосуглобові ін'єкції, алопатичну терапію. Сучасні технології в комплексі з апаратурою і лікарським професіоналізмом дозволяють повернути людині колишню активність і інтерес до діяльності в тих життєвих сферах, які здавалися вже безповоротно втраченими.

хірургія експертного класу

Лікування дітей і підлітків

діагностика

Медична та естетична косметологія

Переваги звернення в нашу клініку

замкнутий цикл

dasfsadf

4-х етапне лікування

1зняття болю

2усунення запалення

3поліпшення мікроциркуляції

4відновлення функції

“`

Всі вікові групи

немовлята

Дідусі й бабусі

дорослі

Діти і підлітки

sadfsadf

3D підхід

нейрохірург

ревматолог

невропатолог

неврозології

травматолог

ортопед

реабілітолог

фізіотерапевт

33333

Ключові фахівці

Команда наших лікарів - це експерти з багаторічним досвідом в області лікування і реабілітації, які постійно стежать за тенденціями світової медичної практики, удосконалюються і підвищують кваліфікацію в провідних європейських клініках. Клініка Flexis успішно співпрацює з українськими та зарубіжними клініками, разом з нами працюють висококласні медичні фахівці з Німеччини, Угорщини і Чехії.

Всі фахівці клініки

сертифікати клініки

Фотогалерея

Наші партнери

Зв'язатися з нами